
Колодки гальмівні (задні) Audi Q7 06-15/VW Touareg/Porsche Cayenne 02-10 (Brembo), ATE 13.0460-4976.2
3 347,48 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-4976.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi Q7 06-15/VW Touareg/Porsche Cayenne 02-10 (Brembo)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 424 741, 025 236 9417, 025 236 9417/PD, 05P1362, 07.35.111, 0996 00, 0996 10, 0996.00, 0996.10, 1007 000B-SX, 1007 000-SX, 1050093, 1051081, 114 563, 114 564, 116020, 1163706910, 1170191, 12186, 13.0470-4976.2, 13046049762K-SET-MS |
| Ширина | 112 мм |
| Висота | 73 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 73,0 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0930.2 |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0525/0526 |
| Гальмівне встановлення | Brembo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 347,48 ₴




