
Колодки гальмівні (передні) VW Caddy 03-, ATE 13.0460-7111.2
1 864,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-7111.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) VW Caddy 03-, ATE 13.0460-7111.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7111.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7111.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 256 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A3 (8L1) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2001 |
| SEAT — LEON (1M1) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2006 |
| 1.6 100 л.с. | 1999–2006 |
| 1.6 102 л.с. | 2005–2006 |
| 1.6 16 V 105 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 20V 125 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 20V T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 20V T 4 180 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2006 |
| SEAT — TOLEDO II (1M2) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2006 |
| 1.6 100 л.с. | 1999–2000 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 20V 125 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 20VT 180 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2003–2006 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1999–2001 |
| 2.3 V5 20V 170 л.с. | 2001–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7111.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Load Up, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54,7 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Товщина (мм) | 19,6 |
| Гальмівне встановлення | Volkswagen |
| Ширина [мм] | 146,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0335/0211 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 864,93 ₴





