
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W177)/B-class (W247) 18-, ATE 13.0460-3883.2
2 727,95 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3883.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W177)/B-class (W247) 18-, ATE 13.0460-3883.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-3883.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-3883.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W177) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 d (177.002) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| A 180 d (177.003) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| A 200 (177.087) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| A 200 4-matic (177.088) 163 л.с. | 2020–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W247) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 160 (247.082) 109 л.с. | 2019–н.в. |
| B 160 d (247.002) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| B 180 (247.084) 136 л.с. | 2018–н.в. |
| B 180 d (247.003) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| B 200 (247.087) 163 л.с. | 2018–н.в. |
| B 200 (247.087) 150 л.с. | 2019–н.в. |
| B 200 d (247.012) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA (C118) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 180 (118.384) 136 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 180 d (118.303) 116 л.с. | 2019–н.в. |
| CLA 200 (118.387) 163 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 000 420 51 03, 000 420 69 02, 000 420 70 00, 025 229 8819/PD, 1051355, 1193.0, 1193.0, 13.0470-3883.2, 171398, 182337, 22-1193-0, 22988.190.2, 2298801, 33 10 7353, 35220, 363916061297, 402B1443, 50-00-0549, 500549, 624 514, 822-1193-0, 8DB 355 037-961 |
| Ширина | 133.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.8 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 133,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Кількість болтів | 4 |
| Товщина (мм) | 19,2 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1248/5312 |
| Висота 2 [мм] | 62,8 |
| Висота 1 [мм] | 72,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 727,95 ₴






