
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 15-/ I40 11-/ IX35 10-/ Kia Sportage 04- (Sumitomo), ATE 13.0460-5600.2
2 898,91 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5600.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 15-/ I40 11-/ IX35 10-/ Kia Sportage 04- (Sumitomo), ATE 13.0460-5600.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5600.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5600.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (TLE) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVVT 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CVVT Привод на все колеса 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 GDi | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 T-GDI Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 1.7 CDi FWD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDI | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.0 GDI | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — ix35 (LM, EL, ELH) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 154 л.с. | 2013–2015 |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 4WD 154 л.с. | 2014–2015 |
| 2.4 4WD 175 л.с. | 2012–2013 |
| 1.6 135 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4WD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GDi 4WD 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 DCVVT-I 4WD 174 л.с. | 2010–2013 |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 4WD 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 V6 4WD 175 л.с. | 2004–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (QL) (US) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD 155 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 185 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI | 2015–н.в. |
| 1.6 GDI 4WD | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD | 2015–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (SL) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi AWD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CVVT 154 л.с. | 2014–2015 |
| 2.0 CVVT 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 154 л.с. | 2014–2015 |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT AWD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDI 166 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 GDI AWD 166 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 422, 002 010B-SX, 002 010-SX, 025 245 0116/PD, 025 245 0116/W, 05P1415, 1050306, 116265, 1170186, 12293, 13.0470-5600.2, 1302 02, 1302.02, 13046056002N-SET-MS, 13046056002N-SET-MSP, 151-2579, 1681161880, 16816, 181826, 19-3023, 19374059 |
| Ширина | 137.8 мм |
| Висота | 60.9 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson, ix35, Carens |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 137,8 |
| Висота [мм] | 60,9 |
| Товщина (мм) | 16,7 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | E9 90R-02A1259/2232 |
| Гальмівне встановлення | Sumitomo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 898,91 ₴




