
Колодки гальмівні (задні) Volvo S60 III/S90 II/ V60 II/ XC60 II 16-, ATE 13.0460-7364.2
2 604,91 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7364.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Volvo S60 III/S90 II/ V60 II/ XC60 II 16-, ATE 13.0460-7364.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7364.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7364.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 III (224) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 249 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 254 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2019–н.в. |
| VOLVO — S90 II (234) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D3 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 Polestar AWD 240 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T6 AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Drive-E Polestar 200 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Drive-E Polestar AWD 200 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2017–н.в. |
| T5 Drive-E Polestar 261 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Drive-E Polestar 253 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Drive-E Polestar AWD 334 л.с. | 2016–н.в. |
| T6 Drive-E Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
| T8 Plug-in Hybrid AWD 407 л.с. | 2017–н.в. |
| VOLVO — V60 II (225, 227) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T6 Drive-E Polestar AWD 326 л.с. | 2018–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2018–н.в. |
| D3 AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 AWD 190 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 Polestar 200 л.с. | 2018–н.в. |
| D4 Polestar AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
| T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2018–н.в. |
| T5 AWD 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| VOLVO — V90 II универсал (235, 236) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D3 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D3 AWD 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 Hybrid AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T5 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T5 AWD 254 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 T6 AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Polestar 200 л.с. | 2016–н.в. |
| D5 Mild Hybrid AWD 235 л.с. | 2020–н.в. |
| D5 Polestar AWD 239 л.с. | 2016–н.в. |
| Polestar AWD 200 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 13.0460-7337.2, 171409, 2258201, 31423653, 31665837, 31687502, 32287430, 32287431, 33 10 7600, 35192, 8DB 355 044-311, 8DB 355 044-311, ADBP420022, GDB2499, LP3833, MDB4295, P 86 035, PCP2059, TX 18-872, 2256801, 22568.160.1, 2258201, 0 986 424 802 |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.1 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, XC60, S90, V90 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина 1 [мм] | 122,4 |
| Ширина 2 [мм] | 122,4 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Товщина 1 [мм] | 16,3 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0401/0809 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 48,4 |
| Висота 1 [мм] | 52,1 |
| Товщина 2 [мм] | 16,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 604,91 ₴





