
Колодки гальмівні (передні) Mazda 6 12-, ATE 13.0460-5675.2
3 429,44 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5675.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mazda 6 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 025 257 2516, 025 257 2516/PD, 05P1916, 1010.0, 1010.0, 1051164, 13.0470-5675.2, 170297, 182126, 19-2928, 22-0994-0, 24351z, 2572501, 322247, 363916060677, 37977, 402B0778, 5000-4891, 5SP1916, 6052, 6052HPS, 822-994-0, 8DB 355 020-901, 8DB 355 020-901 |
| Ширина | 140.3 мм |
| Висота | 59.6 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 140,3 |
| Висота [мм] | 59,6 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0332/0188 |
| Гальмівне встановлення | Akebono |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 429,44 ₴





