
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (E70/F15) 07-/X6 (F16,F86) 10- (332x30) (з покриттям) (вентил.), ATE 24.0130-0200.1
4 741,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24.0130-0200.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (E70/F15) 07-/X6 (F16,F86) 10- (332x30) (з покриттям) (вентил.), ATE 24.0130-0200.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24.0130-0200.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24.0130-0200.1 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| BMW — X5 (F15, F85) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2014–2018 |
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0130-0200.1 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Висота | 62.1 мм |
| Товщина | 29.9 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Висота [мм] | 62,1 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 332,0 |
| Внутрішній діаметр | 153,0 |
| Ø отвори [мм] | 16,5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 29,9 |
| Ø фаски [мм] | 120,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02C0115/0405 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Поверхня | з покриттям |
| Обработка | Високовуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 741,82 ₴




