
Колодки гальмівні (задні) Toyota Land Cruiser Prado 09-/200/Sequoia/Tundra/Lexus LX 07-, ATE 13.0460-5619.2
1 748,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-5619.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Toyota Land Cruiser Prado 09-/200/Sequoia/Tundra/Lexus LX 07-, ATE 13.0460-5619.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5619.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5619.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — LX (URJ201) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 570 (URJ201) 387 л.с. | 2007–н.в. |
| 570 367 л.с. | 2007–н.в. |
| 570 384 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 D V8 (VDJ200) 286 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.5 D4-D 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 265 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.6 V8 309 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.6 V8 (_URJ202W_) 318 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.7 V8 (UZJ200) 288 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA — SEQUOIA (_K6_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.7 280 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.7 4WD 280 л.с. | 2007–н.в. |
| 5.7 (USK60_) 381 л.с. | 2007–н.в. |
| 5.7 4WD (USK65_) 381 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — TUNDRA Пикап (_K5_, _K6_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 (GSK50_) 239 л.с. | 2006–н.в. |
| 4.6 (UPK51) 310 л.с. | 2006–2013 |
| 5.7 386 л.с. | 2007–н.в. |
| 5.7 4WD 386 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 380, 000 018B-SX, 025 246 5317, 04466-0C010, 0446660120, 04466-60120, 0446660160, 04466-60160, 0446660161, 04466YZZE9, 1170875, 1272 00, 127260, 22460-5619.2, 1346605619-SETM, 15-15-12, 1875, 1973, 212 272, 228 |
| Ширина | 116.3 мм |
| Висота | 44.6 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Sequoia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 748,32 ₴





