
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra J 12-/Insignia 08- (Mando), ATE 13.0460-5612.2
3 351,89 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-5612.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra J 12-/Insignia 08- (Mando), ATE 13.0460-5612.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5612.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5612.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA J (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA (26) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 000 048B-SX, 025 244 1219/W, 1050201, 1170221, 120073210, 12455, 1263602410, 13.0470-5612.2, 13237751, 13237751, 13237751, 13237751, 16 05 232, 16 05 232, 16 05 434, 16 05 434, 1617287680, 16892, 181913, 19-1543, 19372217, 19372218, 207 650, 2135010 |
| Ширина | 141.9 мм |
| Висота | 66.7 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Astra, Cascada, Zafira, 9-5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 141,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Висота [мм] | 66,7 |
| Товщина (мм) | 19,0 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0334/0604 |
| Гальмівне встановлення | Mando |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 351,89 ₴





