
Диск гальмівний (передній) MB C-class (W205)/E-class (W213) 13- (305х28) (вент.) (з покриттям), ATE 24.0128-0330.1
4 249,85 ₴
- В наявності
- Код: 24.0128-0330.1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB C-class (W205)/E-class (W213) 13- (305х28) (вент.) (з покриттям), ATE 24.0128-0330.1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
24.0128-0330.1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
24.0128-0330.1 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W205) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 (205.042) 184 л.с. | 2013–н.в. |
| C 200 4-matic (205.043) | 2015–н.в. |
| C 200 d (205.007) | 2015–н.в. |
| C 220 BlueTEC (205.003) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| C 220 BlueTEC (205.004) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| C 220 d 4-matic (205.005) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S205) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 (205.242) 184 л.с. | 2014–н.в. |
| C 200 4-matic (205.243) | 2015–н.в. |
| C 200 d (205.207) | 2015–н.в. |
| C 200 d (205.211) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| C 220 BlueTEC (205.204) 170 л.с. | 2014–н.в. |
| C 220 d (205.214) 194 л.с. | 2018–н.в. |
| C 220 d 4-matic (205.205) | 2015–н.в. |
| C 220 d 4-matic (205.215) 194 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Кабриолет (A205) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 (205.442) 184 л.с. | 2016–2018 |
| C 200 4-matic (205.443) 184 л.с. | 2016–2018 |
| C 220 d (205.404) 170 л.с. | 2016–2018 |
| C 220 d 4-matic (205.405) 170 л.с. | 2016–2018 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS купе (C205) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 (205.342) | 2015–н.в. |
| C 200 4-matic (205.343) 184 л.с. | 2016–2018 |
| C 220 d (205.304) | 2015–н.в. |
| C 220 d (205.314) 194 л.с. | 2018–н.в. |
| C 220 d 4-matic (205.305) 170 л.с. | 2016–2018 |
| C 220 d 4-matic (205.315) 194 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W213) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 d (213.013) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| E 220 d (213.004) | 2016–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S213) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (213.242) 184 л.с. | 2016–н.в. |
| E 200 d (213.213) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| E 220 d (213.204) 163 л.с. | 2016–н.в. |
| E 220 d (213.204) 194 л.с. | 2016–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Кабриолет (A238) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (238.442) 184 л.с. | 2017–н.в. |
| E 220 d (238.414) 163 л.с. | 2017–н.в. |
| E 220 d (238.414) 194 л.с. | 2017–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS купе (C238) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (238.342) 184 л.с. | 2016–н.в. |
| E 220 d (238.314) 194 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 479 G41, 0 986 479 H46, 000 421 25 12, 02.35.511, 083 521 1000/PD, 09.D526.13, 102626, 103622, 15875C, 175190, 18536, 24.0128-0300.1, 242.2015, 25705 Z, 33 10 2737, 343395, 360406133304, 400.5515.30, 5815343395, 631 165, 672868, 8120 231059C |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 62.8 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Висота [мм] | 62,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305,0 |
| Внутрішній діаметр | 155,0 |
| Ø отвори [мм] | 15,4 |
| Мінімальна товщина [мм] | 25,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 69,0 |
| З багатьох частин | Суцільний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28,0 |
| Ø фаски [мм] | 112,0 |
| перевіркове значення | E1 90R-02C0115/1039 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Поверхня | з покриттям |
| Обработка | легований/високоуглецевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 249,85 ₴





