
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A6/Skoda SuperB 01-09/Renault Clio 05-14/VW Golf/Passat 84-02 (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2894.2
1 360,06 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-2894.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Audi A4/A6/Skoda SuperB 01-09/Renault Clio 05-14/VW Golf/Passat 84-02 (Lucas/TRW), ATE 13.0460-2894.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-2894.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-2894.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BORA (1J2) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 T 180 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2005 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 1999–2005 |
| VW — GOLF IV (1J1) (29) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.6 100 л.с. | 1997–2004 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 125 л.с. | 1997–2005 |
| 1.8 4motion 125 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2005 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1997–2004 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 1998–2001 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 90 л.с. | 1998–2002 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 1999–2001 |
| 1.9 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 TDI 4motion 130 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 4motion 115 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 BiFuel 116 л.с. | 2002–2003 |
| 2.3 V5 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.3 V5 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.3 V5 4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.3 V5 4motion 170 л.с. | 2000–2005 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 1999–2005 |
| 3.2 R32 4motion 241 л.с. | 2002–2005 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2006 |
| 1.6 101 л.с. | 1999–2002 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2894.2 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 87.6 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, A3, New Beetle, Leon, TT, Golf, Roomster, A2, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,9 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість болтів | 4 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 13.0460-0072.2 |
| Товщина (мм) | 17,2 |
| Гальмівне встановлення | Lucas / TRW |
| Ширина [мм] | 87,6 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0650/0200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360,06 ₴






