
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 10-17 (Ate), ATE 13.0460-7275.2
3 920,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-7275.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 5 (F10/F11) 10-17 (Ate), ATE 13.0460-7275.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7275.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7275.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive | 2015–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 200 л.с. | 2010–2014 |
| 520 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 520 d xDrive 200 л.с. | 2013–2014 |
| 520 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 525 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 525 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 525 d xDrive 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d | 2015–н.в. |
| 530 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 d 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 d xDrive | 2015–н.в. |
| 530 d xDrive 258 л.с. | 2011–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 000 212B-SX, 025 246 8820, 025 246 8820/PD, 05P1619, 08.34.174, 1050873, 13.0470-7275.2, 13046072752N-SET-MS, 13046072752N-SET-MSP, 151-0036, 16728, 16865, 181998, 182065, 19-2998, 20 91 6728, 20 91 6865, 22-0918-0, 221547, 231-01-182, 24368z |
| Ширина | 154.1 мм |
| Висота | 68.4 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 68,4 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Товщина 2 [мм] | 20,2 |
| Товщина (мм) | 19,2 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 154,1 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0173/0082 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 920,01 ₴





