
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (E60/E61) 02-10/6 (E63/E64) 04-07 (Ate), ATE 13.0460-7174.2
2 891,93 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7174.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (E60/E61) 02-10/6 (E63/E64) 04-07 (Ate), ATE 13.0460-7174.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7174.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7174.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (33) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 150 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 177 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d 177 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 163 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2007 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d 218 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i 272 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2009 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 520 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 520 i 163 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 523 i 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 530 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 d 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 424 766, 0 986 495 481, 025 237 3217, 025 237 3217/PD, 0381 60, 0381.60, 05P1194, 08.35.129, 1050160, 1052 00, 1052.00, 1170105, 13.0470-7174.2, 13046071742N-SET-MS, 13046071742N-SET-MSP, 1463700810, 151-2658, 1623061580, 16466, 181684, 19-0511 |
| Ширина | 121.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.8 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 121,8 |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0275.2 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0525/0487 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Висота 2 [мм] | 57,8 |
| Висота 1 [мм] | 59,2 |
| Діаметр скоби ресори [мм] | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 891,93 ₴





