
Колодки гальмівні (задні) BMW X5 (E70/F15)/ X6 (E71/F16) 06- (Ate), ATE 13.0460-7260.2
3 734,66 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-7260.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW X5 (E70/F15)/ X6 (E71/F16) 06- (Ate), ATE 13.0460-7260.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7260.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7260.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (F15, F85) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 575 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 50 i 408 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 575 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 325, 000 503B-SX, 025 237 3017, 05P1531, 08.35.202, 0892 00, 0892.00, 1051362, 1170356, 12540, 13.0460-7260.2, 181949, 22-0773-9, 221581, 2365766, 2413083, 24658.1, 244z88, 2892. |
| Ширина | 139.5 мм |
| Висота | 67.8 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 734,66 ₴





