
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20/F21) 11-/2 (F22/F23/F87) 14- (Bosch), ATE 13.0460-3865.2
3 761,67 ₴
- В наявності
- Код: 13.0460-3865.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20/F21) 11-/2 (F22/F23/F87) 14- (Bosch), ATE 13.0460-3865.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-3865.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-3865.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (F20) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 114 d 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 114 i 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2015–н.в. |
| 116 i | 2015–н.в. |
| 116 i 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 d 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 d 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 118 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 118 i | 2015–н.в. |
| 118 i 136 л.с. | 2015–н.в. |
| 114 d 95 л.с. | 2015–2019 |
| BMW — 1 (F21) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 114 d 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 114 i 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 116 d 116 л.с. | 2015–н.в. |
| 116 i | 2015–н.в. |
| 116 i 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 118 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 118 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 118 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 118 d xDrive 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 118 i | 2015–н.в. |
| 118 i 136 л.с. | 2015–н.в. |
| 114 d 95 л.с. | 2015–н.в. |
| BMW — 2 Кабриолет (F23) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 218 d | 2015–н.в. |
| 218 i 136 л.с. | 2015–н.в. |
| BMW — 2 купе (F22, F87) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 218 d | 2015–н.в. |
| 218 d 136 л.с. | 2014–2021 |
| 218 d 143 л.с. | 2014–н.в. |
| 218 i 136 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 000 401B-SX, 025 250 1418, 025 250 1418/PD, 05P1752, 1050882, 1170314, 12611, 13.0470-3865.2, 16885, 182063, 19-3013, 20 91 6885, 22-0959-0, 221557, 231-01-226, 24636z, 25014.183.1, 2501401, 28480882, 302404, 320333, 34 11 6 850 567, 34 11 6 858 910 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.7 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 57,8 |
| Висота 2 [мм] | 59,7 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Гальмівне встановлення | Bosch |
| Ширина 1 [мм] | 155,7 |
| Ширина 2 [мм] | 156,7 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0325/0050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 761,67 ₴





