
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20)/2 (F22)/3 (F30)/4 (F32)/ X3 (F25) 11- (Bosch) ATE Ceramic, ATE 13.0470-3857.2
5 670,96 ₴
- В наявності
- Код: 13.0470-3857.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW 1 (F20)/2 (F22)/3 (F30)/4 (F32)/ X3 (F25) 11- (Bosch) ATE Ceramic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 986 494 487, 000 386B-SX, 025 251 9919, 025 251 9919/PD, 05P1732, 08.34.154, 1050286, 1170469, 12546, 13.0470-3857.2, 1457 00, 1457.00, 151-0039, 1623056980, 16861, 182020, 19-2917, 19377465, 20 91 6861, 21457.00, 22-0961-0, 221552, 231-01-123 |
| Ширина | 148.2 мм |
| Висота | 69.8 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670,96 ₴





