
Колодки гальмівні (передні) BMW X5 (E70/F15/F85) 06-18/X6 (E71/E72/F16/F86) 08-19 (Ate), ATE 13.0460-7231.2
4 504,29 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-7231.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) BMW X5 (E70/F15/F85) 06-18/X6 (E71/E72/F16/F86) 08-19 (Ate), ATE 13.0460-7231.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-7231.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-7231.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 235 л.с. | 2007–2008 |
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2018 |
| xDrive 25 d 211 л.с. | 2013–2015 |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2014–2018 |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2015–2018 |
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| sDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d 218 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2013–н.в. |
| xDrive 40e | 2015–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X6 (F16, F86) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 258 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 30 d 277 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 35 i 306 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 35 i 326 л.с. | 2015–н.в. |
| xDrive 40 d 313 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 000 070B-SX, 025 241 7019, 025 241 7019/PD, 05P1496, 08.34.160, 1050269, 1170562, 1297 00, 1297.00, 13.0470-7231.2, 13046072312N-SET-MS, 13046072312N-SET-MSP, 151-1270, 1623055580, 16729, 181919, 19-1898, 20 91 6729, 21297.00, 2135150, 22-0770-0, 221540 |
| Ширина внутрішньої накладки | 171.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 76.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 170.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 76.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 76,8 |
| Висота 2 [мм] | 76,8 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 24.8190-0289.2 |
| Товщина 1 [мм] | 20,2 |
| Товщина 2 [мм] | 20,9 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 171,1 |
| Ширина 2 [мм] | 170,2 |
| перевіркове значення | E1 90R-02A0612/0488 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 504,29 ₴





