
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 18-, ATE 13.0460-5522.2
2 757,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-5522.2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mazda 3 18-, ATE 13.0460-5522.2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
13.0460-5522.2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
13.0460-5522.2 (ATE)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 Наклонная задняя часть (BP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 SKYACTIV-G (BP5H, BP6H) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.8 SKYACTIV-D 116 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 150 л.с. | 2018–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BP_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 SKYACTIV-G (BP5S, BP6S) 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.8 SKYACTIV-D 116 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 05P2278, 1170952, 1237.0, 1237.0, 13.0460-5522.2, 13.0470-5522.2, 179955, 182364, 1900.02, 21900.02, 22-1237-0, 26177.160.1, 2617701, 302526, 33 10 5574, 35327, 574108J, 5SP2278, 704-11122, 822-1237-0, 8DB 355 040-271, 8DB 355 040-271, 9011182, ADB32856 |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 55.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 757,57 ₴





