
Колодки гальмівні (задні) Lexus GS/IS II/IS C 05-, Bosch 0 986 494 891
1 481,02 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 891
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Lexus GS/IS II/IS C 05-, Bosch 0 986 494 891. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 891
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 891 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GS (GRS19_, UZS19_, GWS19_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 249 л.с. | 2005–2011 |
| 300 (GRS190_) 231 л.с. | 2005–2011 |
| 350 AWD (GRS196_) 316 л.с. | 2008–2011 |
| 430 283 л.с. | 2005–2011 |
| 450h (GWS191) 345 л.с. | 2006–2011 |
| 460 347 л.с. | 2008–2011 |
| LEXUS — IS C (GSE2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 208 л.с. | 2009–н.в. |
| LEXUS — IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200d 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 220d (ALE20) 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 250 215 л.с. | 2010–н.в. |
| 250 (GSE20) 208 л.с. | 2005–н.в. |
| 250 AWD 208 л.с. | 2005–н.в. |
| 350 310 л.с. | 2005–н.в. |
| 350 318 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 891 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 253, 04466 22190, 04466 22190 79, 04466 30210, 04466 30210, 04466 30230, 04466 30240, 04466 53010, 04466 53010 79, 0446622190, 04466-22190-79, 0446630230, 0446630240, 0446653010, 04466WY020, 05P1407, 170295, 33 10 7504, 363916060638, 37556 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 88.3 мм |
| Висота | 58.4 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24323 |
| Висота [мм] | 58,4 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Ширина [мм] | 88,3 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 481,02 ₴






