
Фільтр повітряний Toyota Avalon 3.5 12-18/Sienna 2.7 10-13, Bosch F 026 400 780
868,23 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 780
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Avalon 3.5 12-18/Sienna 2.7 10-13, Bosch F 026 400 780. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 780
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 780 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 277 л.с. | 2012–н.в. |
| LEXUS — NX (_Z1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t AWD 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 300 (AGZ10_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGZ15_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| LEXUS — RX (GYL1_, GGL15, AGL10) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 270 188 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 277 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 280 л.с. | 2008–н.в. |
| LEXUS — RX (_L2_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 (AGL20_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGL25_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 350 4WD (GGL25, GGL26) 294 л.с. | 2015–н.в. |
| 350 4WD (GGL25_, GGL26_) 300 л.с. | 2015–н.в. |
| 200t | 2015–н.в. |
| 200t AWD | 2015–н.в. |
| TOYOTA — AVALON седан (_X4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSX40_) 272 л.с. | 2012–2018 |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — SIENNA (ASL3_, GSL3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASL30_) 190 л.с. | 2010–2013 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 780 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 17801 31130, 17801 31131, 17801-0P050, 17801-0P050, 17801-0P051, 17801-0P051, 17801-31130, 1780131131, 49430, A70-0473, ADT322119, ADT322123, AP 143/9, C 22 039, J1322112, TA-1680, TA-1680, WA9891, TA-1680, A3007, LX 2872, AF1900s, C 22 039, 49756 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avalon, Camry, NX, RX, ES |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 223.5 мм |
| Ширина | 243.5 мм |
| Висота | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 223,5 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 243,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868,23 ₴




