
Диск гальмівний (задній) Renault Mascott (290х22) (вентильований), Bosch 0 986 479 610
1 819,32 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 610
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Renault Mascott (290х22) (вентильований), Bosch 0 986 479 610. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 610
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 610 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — MASCOTT c бортовой платформой/ходовая часть (UH_, HH_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 106 л.с. | 1999–2005 |
| RENAULT — MASCOTT Фургон (FH_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 106 л.с. | 1999–2004 |
| RENAULT TRUCKS — MASCOTT c бортовой платформой/ходовая часть (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 106 л.с. | 1999–2004 |
| 120.35 (A00100003, A01100003) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 120.55 (A00300005, A01300005) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 120.65 (A00500007) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 130 125 л.с. | 1999–2004 |
| 140 140 л.с. | 2001–2004 |
| 150.35 150 л.с. | 2004–2013 |
| 150.35 (A00300161) 146 л.с. | 2001–2004 |
| 150.35 (A00300164) 146 л.с. | 2001–2004 |
| 160.35 (A00100013, A01100013) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 160.55 (A00300015, A01300015) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 160.65 (A00500017, A01500017, B03200017) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 90 86 л.с. | 1999–2001 |
| RENAULT TRUCKS — MASCOTT фургон/универсал (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110.35 106 л.с. | 1999–2004 |
| 110.50 106 л.с. | 1999–2004 |
| 110.55 106 л.с. | 1999–2004 |
| 120.35 (A02100003) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 120.55 (A02300005) 115 л.с. | 2004–2010 |
| 130.35 125 л.с. | 1999–2004 |
| 130.55 125 л.с. | 1999–2004 |
| 140.35 140 л.с. | 2001–2004 |
| 140.55 140 л.с. | 2001–2004 |
| 150.35 (A02300161) 146 л.с. | 2001–2004 |
| 150.55 (A02300164) 146 л.с. | 2001–2004 |
| 150.65 (A00300166) 146 л.с. | 2001–2004 |
| 160.35 (A02100013) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 160.55 (A02300015) 156 л.с. | 2004–2010 |
| 90.35 86 л.с. | 1999–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 610 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 78 мм |
| Кросс-номери | 03.110.4255.090, 09.7263.20, 142.543, 16-15 523 0001, 17884, 187061, 19-1942, 19-1942SPORT, 24012202671-PCS-MS, 24012202671-PCS-MSP, 24012202671-SET-MS, 24012202671-SET-MSP, 24773, 256.040-00A, 29177, 33 10 7366, 360406044700, 361302040382 |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Mascott |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 132 |
| Висота [мм] | 78 |
| Діаметр отвору до [мм] | 10,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 115 |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 132 мм |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 290 |
| Поверхня | промащений |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 819,32 ₴






