
Фільтр повітряний VW Caddy IV/Golf VII/Passat/Skoda Rapid/Superb 1.2-1.4 TSI 15-, Bosch F 026 400 581
321,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 581
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Caddy IV/Golf VII/Passat/Skoda Rapid/Superb 1.2-1.4 TSI 15-, Bosch F 026 400 581. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 581
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 581 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — IBIZA V (KJ1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2017–н.в. |
| SKODA — FABIA (NJ3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2015–н.в. |
| SKODA — FABIA III универсал (NJ5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 | 2015–н.в. |
| SKODA — FABIA IV (PJ3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2021–н.в. |
| SKODA — KAMIQ (NW4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — KAROQ (NU7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV (NX3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — OCTAVIA IV Combi (NX5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2020–н.в. |
| SKODA — RAPID (NH3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–2019 |
| 1.6 SRE 90 л.с. | 2015–2019 |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2015–2019 |
| SKODA — SCALA (NW1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2019–н.в. |
| SKODA — YETI (5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — CADDY IV универсал (SAB, SAJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — CADDY IV фургон (SAA, SAH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — GOLF SPORTSVAN (AM1, AN1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — GOLF VII Variant (BA5, BV5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — JETTA IV (162, 163) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 MPi 90 л.с. | 2015–2018 |
| VW — POLO седан (602, 604, 612, 614) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 581 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04E 129 620 A, 04E 129 620 A, 04E 129 620 A, 04E 129 620 C, 04E 129 620 C, 04E 129 620 C, 04E 129 620 F, 04E 129 620 F, 04E 129 620 F, 3071300, A1011, AG 177 8, AP1397, ARL6080, C21014, E1163L, L04E129620A, L04E129620A, L04E129620A, L04E129620C |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Golf, Yeti, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 36 |
| Довжина [мм] | 206 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321,55 ₴




