
Фільтр повітряний Alfa Romeo Giulia/Stelvio 2.0i/2.2D 16-, Bosch F 026 400 631
665,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 631
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Alfa Romeo Giulia/Stelvio 2.0i/2.2D 16-, Bosch F 026 400 631. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 631
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 631 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALFA ROMEO — GIULIA (952_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (952ABA25B) 200 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 Q4 (952ACA45) 280 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.2 D (952AEM250, 952AEA250) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 D (952AFA25, 952AFM25, 952ALA25) 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 D (952AGA250, 952AGM250, 952ASM2, 952ASA2) 136 л.с. | 2015–н.в. |
| ALFA ROMEO — STELVIO (949_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Q4 (949.AXA2A) 280 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.2 D Q4 (949.AXB2A) 209 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 631 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 101662, 30A7400, 50534420, 50546941, 74101662, A3018, ADL142229, AP0984, C36031, E1450L, ELP9572, LVFA1685, LX 441 4, LX 4414, P741, PA7916, LX 4414, A3018, ADL142229, S 3A74 A, C 36 031, WA9876 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 364 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Stelvio |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 364 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 135 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665,81 ₴






