
Фільтр повітряний Toyota Camry/ Rav 4/ Lexus ES 2.0-3.5 17-, Bosch F 026 400 668
812,97 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 668
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Camry/ Rav 4/ Lexus ES 2.0-3.5 17-, Bosch F 026 400 668. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 668
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 668 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (_Z10_, _A10_, _H10_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 (AXZA10) 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 350 (GSZ10) 249 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 (ASV70_) 181 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 (AXVA70_, AXVA70) 206 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (MXAA52) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 AWD (MXAA54) 175 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi (MXAA52) 173 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 VVTi AWD (MXAA54) 173 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.5 VVTi AWD (AXAA54) 203 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 668 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500706, 1512-4262, 17801 25020, 1780125020, 20-02-2024, 202024, 30.C76.00, 36TO081, 620 877, A10417, A2724, A3066, ADT322135, AP 170/6, AR1742PM, BFA2560HD, CA12377, CAF101221P, DP1110.10.0832, E1640L, ELP9610, F258401, FA-2024S, FA2581, HP 2436 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 224 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 242 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812,97 ₴



