
Диск гальмівний (задній) MB A-class (W176) /B-class (W246)/GLA-class (X156) 12- (295x10), Bosch 0 986 479 A04
1 500,65 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 479 A04
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) MB A-class (W176) /B-class (W246)/GLA-class (X156) 12- (295x10)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A04 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 015 523 0016/PD, 02.35.577, 08.B348.41, 08.B348.4X, 10 10 4852, 103517, 104852, 142.1776, 15020 V, 15020 X, 18300, 19-4724, 2033126, 23-1463C, 24.0110-0382.1, 24011003821PR-PCS-MS, 24011003821PR-PCS-MSP, 24011003821PR-SET-MS, 24011003821PR-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 44.1 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 44,1 |
| Діаметр отвору до [мм] | 15,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,3 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 295 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| виконує норми ЕЕК | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500,65 ₴




