
Колодки гальмівні (задні) Ford Edge 06-/Explorer 10-, Bosch 0 986 495 396
1 191,97 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 495 396
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Ford Edge 06-/Explorer 10-, Bosch 0 986 495 396. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 495 396
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 495 396 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD USA — EDGE (U387) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 AWD 269 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD USA — EXPLORER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4WD 294 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 396 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 49.9 мм |
| Кросс-номери | 2588601, 5660104, BRF1539, BT432200AA, BT4Z2200A, DG132M007CA, DG1Z2200D, E110668, E410668, E510668, EG132M007AA, EG1Z2200B, FG1Z2200A |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 116.9 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 25886 |
| Висота [мм] | 49,9 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 116,9 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 191,97 ₴



