
Фільтр повітряний Hyundai Accent V 1.6 16V 17-/Kia Rio IV 1.0-1.6 i/1.4 CRDi 17-, Bosch F 026 400 634
486,30 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 634
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Accent V 1.6 16V 17-/Kia Rio IV 1.0-1.6 i/1.4 CRDi 17-, Bosch F 026 400 634. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 634
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 634 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SOLARIS седан (HCR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 121 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2017–н.в. |
| KIA — RIO IV (YB, SC, FB) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 84 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 CRDi 77 78 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 123 л.с. | 2017–н.в. |
| KIA — RIO IV седан (SC, FB) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 123 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 634 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 28113 H8100, 28113H8100, A3033, AP1977, C26048, E1598L, ELP9519, KA1660, LFAF654, LX 404 0, LX 4040, P727, S 3E63 A, ADG022165, AF1927, 28-12 321 0016, C 26 048, A3033, WH 2300/1, KA-1660 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина [мм] | 254 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 146 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486,30 ₴





