
Колодки гальмівні (передні) Ford Escort/Fiesta/Sierra 80-02, Bosch 0 986 466 402
623,32 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 466 402
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford Escort/Fiesta/Sierra 80-02, Bosch 0 986 466 402. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 466 402
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 466 402 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 50 л.с. | 1985–1990 |
| 1.3 60 л.с. | 1986–1990 |
| 1.3 (GAF) 63 л.с. | 1988–1990 |
| 1.4 73 л.с. | 1986–1990 |
| 1.4 75 л.с. | 1986–1990 |
| 1.6 88 л.с. | 1989–1990 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1986–1989 |
| 1.6 i 90 л.с. | 1986–1990 |
| 1.6 i 102 л.с. | 1989–1990 |
| 1.6 XR3i 105 л.с. | 1986–1989 |
| 1.8 D 60 л.с. | 1989–1990 |
| FORD — SIERRA (GBG, GB4) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1987–1993 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1993 |
| 1.6 i 80 л.с. | 1989–1993 |
| 1.8 90 л.с. | 1987–1988 |
| 1.8 80 л.с. | 1987–1989 |
| 1.8 87 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 TD 75 л.с. | 1988–1993 |
| 2.0 105 л.с. | 1987–1993 |
| 2.0 4x4 120 л.с. | 1990–1993 |
| 2.0 4x4 125 л.с. | 1990–1993 |
| 2.0 i 100 л.с. | 1987–1989 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1987–1993 |
| 2.0 i 120 л.с. | 1990–1993 |
| 2.0 i 125 л.с. | 1990–1993 |
| 2.0 i DOHC 115 л.с. | 1991–1993 |
| 2.0 i KAT 100 л.с. | 1987–1993 |
| 2.3 D 67 л.с. | 1987–1989 |
| FORD — SIERRA Break (BNC) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1982–1986 |
| 1.8 90 л.с. | 1984–1986 |
| 2.0 90 л.с. | 1982–1984 |
| 2.0 105 л.с. | 1982–1986 |
| 2.0 115 л.с. | 1985–1986 |
| 2.0 100 л.с. | 1985–1986 |
| 2.3 114 л.с. | 1982–1986 |
| 2.3 D 67 л.с. | 1982–1986 |
| FORD — SIERRA Наклонная задняя часть (GBC) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 90 л.с. | 1984–1986 |
| 2.0 90 л.с. | 1982–1984 |
| 2.0 105 л.с. | 1982–1986 |
| 2.0 100 л.с. | 1985–1986 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1985–1986 |
| 2.3 114 л.с. | 1982–1986 |
| 2.3 D 67 л.с. | 1982–1986 |
| FORD — SIERRA Наклонная задняя часть (GBC, GBG) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1987–1993 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1993 |
| 1.6 i 80 л.с. | 1989–1993 |
| 1.8 90 л.с. | 1987–1988 |
| 1.8 80 л.с. | 1987–1988 |
| 1.8 87 л.с. | 1988–1993 |
| 1.8 TD 75 л.с. | 1988–1993 |
| 2.0 105 л.с. | 1987–1993 |
| 2.0 i 100 л.с. | 1987–1993 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1987–1993 |
| 2.0 i 120 л.с. | 1989–1993 |
| 2.0 i 125 л.с. | 1989–1993 |
| 2.0 i DOHC 115 л.с. | 1991–1993 |
| 2.0 i KAT 100 л.с. | 1987–1993 |
| 2.3 D 67 л.с. | 1987–1989 |
| FORD — SIERRA универсал (BNG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1987–1993 |
| 1.6 72 л.с. | 1988–1993 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 466 402 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 466 401, 0 986 50A 082, 0 986 50A 121, 0 986 TB2 067, 011920, 05P233, 05P277, 05P327, 05P628, 1039106, 1079920, 11 0461 4843 2, 119 20, 13 0460 7026 2, 13 0460 7040 2, 13 0460 7041 2, 13 0460 7071 2, 1501222508, 1595523, 1613128, 1619209, 1640754 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 46.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 151.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Puma, Fiesta, Sierra |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 20640 |
| Висота 1 [мм] | 46,6 |
| Висота 2 [мм] | 46,6 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з поршневим затискачем |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина 1 [мм] | 17,9 |
| Товщина 2 [мм] | 18 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина 1 [мм] | 151,4 |
| Ширина 2 [мм] | 151,5 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623,32 ₴









