
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W163) 98-05 (345х32) (з покриттям) (вент.), Bosch 0 986 479 405
3 074,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 479 405
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W163) 98-05 (345х32) (з покриттям) (вент.), Bosch 0 986 479 405. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 479 405
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 479 405 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W163) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 270 CDI (163.113) 163 л.с. | 1999–2005 |
| ML 320 (163.154) 218 л.с. | 1998–2002 |
| ML 350 (163.157) 245 л.с. | 2002–2005 |
| ML 350 4-matic 235 л.с. | 2003–2005 |
| ML 400 CDI (163.128) 250 л.с. | 2001–2005 |
| ML 430 (163.172) 272 л.с. | 1998–2005 |
| ML 500 (163.175) 292 л.с. | 2001–2005 |
| ML 55 AMG (163.174) 347 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 405 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 51 мм |
| Кросс-номери | 09 7606 10, 09 7606 11, 1284624, 140729, 142395, 163 421 03 12, 163 421 05 12, 1815203356, 1815343356, 186811, 203356, 230842, 230842C, 24 0132 0114 1, 24 1132 0114 1, 313356, 343356, 353612846240, 360406033300, 400361200, 400361220, 431602042440, 50297 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина | 32 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 074,28 ₴




