
Колодки гальмівні (задні) MB C-Class (W205)/S-Class (W222)/AMG (X290) 13-, Bosch 0 986 494 763
2 229,13 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 763
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) MB C-Class (W205)/S-Class (W222)/AMG (X290) 13-, Bosch 0 986 494 763. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 763
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 763 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — AMG GT (X290) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 63 4-matic+ (290.688) 585 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W205) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG C 63 S (205.087) 510 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S205) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG C 63 (205.286) 476 л.с. | 2015–н.в. |
| AMG C 63 S (205.287) 510 л.с. | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Кабриолет (A205) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG C 63 (205.486) 476 л.с. | 2016–н.в. |
| AMG C 63 S (205.487) 510 л.с. | 2016–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS купе (C205) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG C 63 (205.386) | 2016–н.в. |
| AMG C 63 S (205.387) | 2016–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W222, V222, X222) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG S 63 (222.187) 612 л.с. | 2017–н.в. |
| AMG S 63 4-matic+ (222.188) 612 л.с. | 2017–н.в. |
| S 63 AMG (222.077) 585 л.с. | 2013–н.в. |
| S 63 AMG 4-matic (222.178) 585 л.с. | 2013–н.в. |
| S 65 AMG (222.179) 630 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS Кабриолет (A217) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| AMG S 63 4-matic (217.478) | 2015–н.в. |
| AMG S 65 | 2016–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS купе (C217) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 63 AMG (217.377) 585 л.с. | 2014–н.в. |
| S 63 AMG (217.387) 612 л.с. | 2018–н.в. |
| S 63 AMG 4-matic (217.378) 585 л.с. | 2014–н.в. |
| S 63 AMG 4-matic+ (217.388) 612 л.с. | 2017–н.в. |
| S 65 AMG (217.379) 630 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 763 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 420 37 00, 006 420 90 20, 05P2081, 05P2087, 182145202, 2159400, 2516301, 2516305, 573960J, 575138JD, 601666, 610472, 670900, 8DB 355 021-371, 8DB 355 025-241, A 000 420 37 00, A 006 420 90 20, FDB5065D, FDB5065S, FDB5108, GDB2079, LP3583 |
| Стан | Новий |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 57.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 67.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 146.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 146.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.6 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, AMG GT |
| Користувацькі характеристики | |
| WVA номер | 25163 |
| Висота 1 [мм] | 57,5 |
| Висота 2 [мм] | 67,5 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 17,6 |
| Ширина [мм] | 146,2 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 229,13 ₴







