
Колодки гальмівні (задні) Opel Astra G/H/ Combo 01- /Kia Venga (Lucas) (з прижимною пластиною), Bosch 0 986 494 654
956,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 494 654
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Opel Astra G/H/ Combo 01- /Kia Venga (Lucas) (з прижимною пластиною), Bosch 0 986 494 654. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 654
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 654 (BOSCH)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 654 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 42.7 мм |
| Кросс-номери | 0 986 424 646, 0 986 495 218, 025 234 1715/PD, 025 234 1715/W, 05P811, 1050050, 1083-0130, 116153, 120083810, 12264, 13.0460-2868.2, 16 05 086, 16 05 122, 16 05 122, 16 05 122, 16 05 128, 16 05 233, 16 05 625, 16 05 967, 16 05 967, 16 05 995, 1605086 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 95.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23417 |
| Висота [мм] | 42,7 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість болтів | 4 |
| Кількість ресор | 4 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 14 |
| Гальмівне встановлення | Lucas-Girling |
| Ширина [мм] | 95,4 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,63 ₴








