
Колодки гальмівні (передні) Toyota Hiace IV/Hilux V-VI 87-05 (Sumitimo), Bosch 0 986 424 225
935,66 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 225
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Hiace IV/Hilux V-VI 87-05 (Sumitimo), Bosch 0 986 424 225. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 225
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 225 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HIACE III Wagon (LH1_, RZH1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 78 л.с. | 1989–1995 |
| 2.4 D (LH102) 75 л.с. | 1989–1995 |
| 2.8 D (LH12_) 83 л.с. | 1989–2000 |
| TOYOTA — HIACE III фургон (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 101 л.с. | 1990–1995 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1990–1995 |
| 2.4 D (LH102, LH104, LH112) 78 л.с. | 1989–1995 |
| 2.4 D 4WD 78 л.с. | 1989–1995 |
| 2.4 D 4WD 75 л.с. | 1989–1995 |
| 2.8 D (LH105, LH103, LH113) 83 л.с. | 1989–2000 |
| TOYOTA — HILUX V Пикап (_N_, KZN1_, VZN1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D (LN90_) 79 л.с. | 1995–1997 |
| TOYOTA — HILUX VI Пикап (_N1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D (LN145, LN150) 79 л.с. | 1997–2005 |
| 2.4 D (LN150, LN145) 75 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 D-4D (KDN145, KDN150) 88 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 D-4D 4WD (KDN165, KDN170, KDN190) 102 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 225 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0130 00, 0130.00, 025 211 5815, 0412 20, 0412.20, 04465 23040, 04465 26030, 04465 26040, 04465 26050, 04465 26051, 04465 35220, 04465 35270, 04465 YZZAC, 04491 26240, 04491 26250, 04491 26280, 04491 26310, 05P927, 1050729, 13.0460-5892.2, 141010 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 140.2 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, HiAce |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21689 |
| Висота [мм] | 55 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 16,2 |
| Ширина [мм] | 140,2 |
| обмеження виробника | SUMITOMO System |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935,66 ₴

