
Колодки гальмівні (передні) Citroen C4/Peugeot 308 II 12-, Bosch 0 986 494 713
1 203,38 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 713
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Citroen C4/Peugeot 308 II 12-, Bosch 0 986 494 713. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 713
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 713 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C-ELYSEE (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 82 (DDHMRP) 83 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 VTi 72 72 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 VTi 82 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDI 92 92 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 VTi 115 115 л.с. | 2012–н.в. |
| CITROEN — C4 CACTUS (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 VTi 75 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 VTi 82 82 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 131 л.с. | 2017–н.в. |
| PEUGEOT — 301 (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 82 83 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 VTi 72 72 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 VTi 82 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 HDI 90 92 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 VTi 115 115 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 308 II (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 130 131 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 VTi 72 82 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 BlueHDI 100 102 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.6 156 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 GT 205 205 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GTi | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 92 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 125 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 163 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 VTi 115 115 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GT HDi 180 181 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 BlueHDi 130 131 л.с. | 2017–2021 |
| PEUGEOT — 308 SW II (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 THP 130 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 BlueHDi 100 102 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 BlueHDi 130 131 л.с. | 2017–2021 |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 GT 205 205 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 92 92 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 125 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 VTi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 GT HDi 180 181 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 713 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота внутрішньої накладки | 60.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.5 мм |
| Кросс-номери | 025 252 5118, 05P1770, 1051137, 116424, 1170690, 13.0460-3869.2, 13.0470-3869.2, 13046038672N-SET-MS, 13046038672N-SET-MSP, 13046038672T-SET-MS, 13046038672T-SET-MSP, 13046038692N-SET-MS, 13046038692N-SET-MSP, 16 086 913 80, 16 086 913 80, 16 106 992 80 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, C-Elysee, 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25250 |
| Висота 1 [мм] | 60,2 |
| Висота 2 [мм] | 52,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1987474752 |
| Товщина (мм) | 18,8 |
| Ширина [мм] | 133 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 203,38 ₴




