
Колодки гальмівні (передні) MB G-class (W463) 18-, Bosch 0 986 460 035
2 122,71 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 460 035
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB G-class (W463) 18-, Bosch 0 986 460 035. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 460 035
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 460 035 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W463) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| G 350 d 4-matic (463.349) 286 л.с. | 2019–н.в. |
| G 400 d 4-matic (463.350) 330 л.с. | 2019–н.в. |
| G 500 (463.260, 463.261) 422 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 035 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота внутрішньої накладки | 71.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 80.6 мм |
| Кросс-номери | 000 420 12 03, 000 420 49 02, 000 420 72 00, 4205603, 182331, 0 986 424 888, 2294401, 22944.185.2, 0004205403, 13.0460-3882.2, 22-1194-0 |
| Стан | Новий |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Ширина | 163.3 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 122,71 ₴




