
Фільтр повітряний Honda CR-V 2.0 i-VTEC 06-, Bosch F 026 400 295
519,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 295
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda CR-V 2.0 i-VTEC 06-, Bosch F 026 400 295. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 295
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 295 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V III (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| HONDA — CR-V IV (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 155 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 295 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 17220-RR2-H00, 17220-RZP-G00, 17220-RZP-Y00, 3061800, A1417, ADH22265, AG 159 6, AP1051, ARL1039, C26021, CA10911, CHN12860, E1209L, HA8654, J1324058, LX 300 7, LX 3007, MD8274, PA7693, WA9586, HA-8654, C 26 021, A1417, 183856, 31-12 321 0009, WH 2001 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 43.5 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 43,5 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519,48 ₴





