
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover III 05-12, Bosch 0 986 494 351
1 758,51 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 351
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover III 05-12, Bosch 0 986 494 351. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 351
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 351 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — RANGE ROVER III (LM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 TD 8 4x4 272 л.с. | 2006–2012 |
| 4.2 4x4 396 л.с. | 2005–2012 |
| LAND ROVER — RANGE ROVER SPORT (LS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 4x4 405 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 4x4 396 л.с. | 2006–2010 |
| 3.6 TD 8 4x4 272 л.с. | 2006–н.в. |
| 4.2 4x4 390 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 351 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 77.3 мм |
| Кросс-номери | 0 986 495 446, 0 986 TB3 046, 05P1505, 107856041, 120010, 13 0460 4837 2, 1501224788, 181788, 2021701, 2021701CP, 2021717304, 2120010, 302423, 573279B, 573279J, 573279JAS, 573279JC, 601562, 604837, 6117439, 670562, 7110, 899681, 8DB 355 013-201, FDB1996 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 131.7 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 20217 |
| Висота [мм] | 77,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1987474818 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 131,8 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 758,51 ₴






