
Колодки гальмівні (передні) Jeep Cherokee 13-, Bosch 0 986 495 405
1 751,50 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 495 405
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Jeep Cherokee 13-, Bosch 0 986 495 405. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 495 405
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 495 405 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (KL) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 4x4 275 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.2 V6 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.2 V6 4x4 272 л.с. | 2013–н.в. |
| JEEP — CHEROKEE VAN (KL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 4x4 272 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 405 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 2556403, 35057, 363916060804, 402B1349, 50-09-924, 50924, 573787CH, 573787J, 68225 170AB, 68225 170AE, 8DB 355 021-981, 8DB 355 021-981, AA0687, ADA104276, BP-12992, BPFI-1061, FDB4999, K68225170AA, K68225170AB, MDB3788, P 37 019, PA-924AF, RT 2PD32690 |
| Стан | Новий |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 20.8 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 61.2 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25564 |
| Висота [мм] | 61,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 20,8 |
| Ширина [мм] | 142 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 751,50 ₴




