
Фільтр повітряний Toyota Hilux VIII 2.4D/2.8D 15-, Bosch F 026 400 630
832,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 630
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Hilux VIII 2.4D/2.8D 15-, Bosch F 026 400 630. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 630
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 630 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — HILUX VIII Пикап (_N1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D (GUN112_, GUN122_, GUN135_, GUN120_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.4 D (GUN135) 170 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 D 4WD (GUN125) 170 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.4 D 4WD (GUN125_) 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.8 D (GUN123_, GUN136_) 177 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 630 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500690, 1512-4260, 178010L040, 178010L050, 184416, 620 876, ADT322130, AP 178/5, BFA2643, C 33 017, CAF101387P, DP1110.10.0844, ELP9586, F258801, J1322125, LF-2285, LFAF617, LFAF617, LX 4757, LX 4757, N1322129, P740, QFA1009, TA-1710, TA-1710, WA9929 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 324 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 324 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 239 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832,16 ₴




