
Фільтр повітряний Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade 1.3D-2.0D 14-, Bosch F 026 400 369
627,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: F 026 400 369
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade 1.3D-2.0D 14-, Bosch F 026 400 369. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 369
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 369 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 500X (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 | 2015–н.в. |
| 1.6 | 2014–н.в. |
| 1.6 D Multijet 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 D Multijet 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MP, M6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 MultiAir 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 MultiAir Привод на все колеса 170 л.с. | 2017–н.в. |
| JEEP — RENEGADE VAN (BU, B1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 E-torQ 110 л.с. | 2014–2018 |
| JEEP — RENEGADE вездеход закрытый (BU) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 136 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CRD 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 369 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 3067700, 51977 574, 51977 574, 51977574, 51977574, 68247 339AA, 68247 339AA, 68247339AA, 68247339AA, A1814, A1814, ADL142217, AG 178 7, ALA18037, AP0227, C21002, CA12066, E1347L, EAF937, ELP9446, F 026 400 502, K68247339A, K68247339AA, LX 408 5, LX 4085 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 204 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 65.5 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500x, Renegade |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 65,5 |
| Довжина [мм] | 204 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627,89 ₴







