
Колодки гальмівні (передні) Ford Ranger 11-, Bosch 0 986 494 791
2 039,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 494 791
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Ford Ranger 11-, Bosch 0 986 494 791. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 791
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 791 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (TKE) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 213 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.2 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 i 4x4 166 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 TDCi 4x4 200 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 791 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 68 мм |
| Кросс-номери | 05P1768, 13 0460 8014 2, 152402, 1723538, 182109, 2152402, 2563201, 302484, 573449J, 601466, 6120056, 670043, 8DB 355 020-781, 8DB 355 030-661, 8DB 355 045-271, 9870, FDB4475, FDB4832, GDB2005, GDB9013, LM2109, LP2484, MDB3265, P24153, P24153N, P24153X |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 194.3 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 25632 |
| Висота [мм] | 68 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1987474792 |
| Товщина (мм) | 15,5 |
| Ширина [мм] | 194,3 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039,76 ₴







