
Комплект гальмівних колодок (задніх) Renault Kangoo 08-/MB Citan 12-, Bosch 0 986 494 331
1 211,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0 986 494 331
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок (задніх) Renault Kangoo 08-/MB Citan 12-, Bosch 0 986 494 331. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 494 331
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 494 331 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0A) 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0C, KW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 115 (KW17) 115 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 80 (KW15) 80 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (KW18) 91 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 dCi 95 (KW16) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 (KW00, KW0Y) 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Hi-Flex 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (KW0D) 106 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — KANGOO BE BOP (KW0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0F) 103 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi (KW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 (KW0D) 106 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FW0/1_) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi (FW0F) 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B) 86 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (FW0G) 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V LPG 98 л.с. | 2008–н.в. |
| Z.E. 60 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 331 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 44.2 мм |
| Кросс-номери | 05P1487, 13 0460 2744 2, 13 0470 2744 2, 135200, 1501223960, 181855, 2135200, 2469201, 2469204, 302216, 415 421 04 10, 44 06 048 76R, 44 06 048 76R, 44 06 062 67R, 573272B, 573272J, 601011, 602744, 6117861, 670011, 77 01 209 869, 8300, 872692, 892081 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14.2 мм |
| Ширина | 95.4 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24692 |
| Висота [мм] | 44,2 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Кількість болтів | 4 |
| Кількість ресор | 4 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 14,2 |
| Ширина [мм] | 95,4 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 211,68 ₴






