
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W168) 97-04 (з пружинками), Bosch 0 986 424 469
1 296,08 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 424 469
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) MB A-class (W168) 97-04 (з пружинками), Bosch 0 986 424 469. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 424 469
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 424 469 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W168) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 140 (168.031, 168.131) 82 л.с. | 1997–2004 |
| A 140 (168.031, 168.131) 82 л.с. | 2001–2004 |
| A 160 (168.033, 168.133) 102 л.с. | 1997–2004 |
| A 170 CDI (168.008) 90 л.с. | 1998–2001 |
| A 170 CDI (168.009, 168.109) 95 л.с. | 2001–2004 |
| A 190 (168.032, 168.132) 125 л.с. | 1999–2004 |
| A 210 (168.035, 168.135) 140 л.с. | 2002–2004 |
| MERCEDES-BENZ — VANEO (414) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (414.700) 82 л.с. | 2002–2005 |
| 1.6 (414.700) 102 л.с. | 2002–2005 |
| 1.7 CDI (414.700) 75 л.с. | 2002–2005 |
| 1.7 CDI (414.700) 91 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 (414.700) 125 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 469 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 57.3 мм |
| Кросс-номери | 0 986 495 420, 0 986 50A 228, 0 986 TB2 322, 0 986 TB2 323, 05P1387, 05P670, 05P670A, 05P670K, 05P671, 05P671K, 13 0460 2776 2, 13 0460 2828 2, 13 0460 2833 2, 13 0470 2776 2, 13 0470 2833 2, 1501223333, 168 420 00 20, 168 420 01 20, 168 420 07 20 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.2 мм |
| Ширина | 116.5 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23070 |
| Висота [мм] | 57,3 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Кількість болтів | 2 |
| Кількість ресор | 4 |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Номери артикулів рекомендованих комплектуючих | 1987474370 |
| Товщина (мм) | 16,2 |
| Гальмівне встановлення | Lucas-Girling |
| Ширина [мм] | 116,5 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296,08 ₴








