
Фільтр повітряний Citroen C3/Peugeot 208/308 1.0/1.2VTi 12-, Bosch F 026 400 376
347,57 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 376
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Citroen C3/Peugeot 208/308 1.0/1.2VTi 12-, Bosch F 026 400 376.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| OPEL | CROSSLAND X (P17) | 1.2 (75) 82 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| OPEL | CORSA F | 1.2 (68) 75 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| CITROEN | DS3 | 1.2 VTi 82 82 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| CITROEN | C3 II | 1.0 VTi 68 68 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| CITROEN | C3 II | 1.2 VTi 82 82 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| CITROEN | C-ELYSEE | 1.2 PureTech 82 (DDHMRP) 83 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| CITROEN | C-ELYSEE | 1.2 VTi 72 72 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| CITROEN | C-ELYSEE | 1.2 VTi 82 (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| CITROEN | DS3 кабрио | 1.2 VTi 82 82 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| CITROEN | C4 CACTUS | 1.2 VTi 75 75 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| CITROEN | C4 CACTUS | 1.2 VTi 82 82 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| CITROEN | C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) | 1.2 PureTech 82 (2RHMRC, 2RHMZB) 82 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| CITROEN | C3 III (SX) | 1.2 PureTech 82 83 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| CITROEN | C3 III (SX) | 1.2 VTi 68 68 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| CITROEN | C3 III (SX) | 1.2 VTi 82 82 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| CITROEN | C3 ORIGIN III (SX) | 1.2 PURETECH 82 (SXHMRV) 83 л.с. (2024-н.в.) | 2024–н.в. |
| PEUGEOT | 308 II | 1.2 VTi 72 82 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| PEUGEOT | 208 | 1.0 68 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| PEUGEOT | 208 | 1.2 82 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| PEUGEOT | 301 | 1.2 PureTech 82 83 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| PEUGEOT | 301 | 1.2 VTi 72 72 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| PEUGEOT | 301 | 1.2 VTi 82 (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| PEUGEOT | 2008 I (CU_) | 1.2 VTi 82 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| PEUGEOT | 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) | 1.2 PureTech 75 75 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| DS | DS 3 | 1.2 VTi 82 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| DS | DS 3 кабрио | 1.2 VTi 82 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 376 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1530717624E11, 16 128 894 80, 16 128 894 80, 16 803 278 80, 16 803 278 80, 1612889480, 1680327880, 18440, 3063800, 36 40 015, 36 40 015, 40123210004, 48497, 585418, 60271, 64948497, 717 624 03, 96 747 255 80, 96 747 255 80, 9674725580, 9674725580 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 63 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, Corsa, 308, Crossland X / Crossland, 208, C3, 2008, C-Elysee |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 63 |
| Довжина [мм] | 239 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 121 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,57 ₴





