
Комплект гальмівних колодок (передніх) Audi A3/Skoda Octavia 96-13/Fabia 99-/VW Caddy/Golf 96-15 (+датчик), Bosch 0 986 494 019
1 240,95 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 494 019
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок (передніх) Audi A3/Skoda Octavia 96-13/Fabia 99-/VW Caddy/Golf 96-15 (+датчик), Bosch 0 986 494 019.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| AUDI | A3 Sportback (8PA) | 1.2 TSI 105 л.с. (2010-2013) | 2010–2013 |
| AUDI | A3 Sportback (8PA) | 1.6 102 л.с. (2004-2013) | 2004–2013 |
| AUDI | A3 Sportback (8PA) | 1.6 FSI 115 л.с. (2004-2007) | 2004–2007 |
| AUDI | A3 Sportback (8PA) | 1.6 TDI 90 л.с. (2009-2013) | 2009–2013 |
| AUDI | A3 Sportback (8PA) | 1.6 TDI 105 л.с. (2009-2013) | 2009–2013 |
| AUDI | A3 Sportback (8PA) | 1.9 TDI 105 л.с. (2004-2010) | 2004–2010 |
| AUDI | A3 (8P1) | 1.2 TSI 105 л.с. (2010-2012) | 2010–2012 |
| AUDI | A3 (8P1) | 1.6 102 л.с. (2003-2012) | 2003–2012 |
| AUDI | A3 (8P1) | 1.6 FSI 115 л.с. (2003-2007) | 2003–2007 |
| AUDI | A3 (8P1) | 1.6 TDI 90 л.с. (2009-2012) | 2009–2012 |
| AUDI | A3 (8P1) | 1.6 TDI 105 л.с. (2009-2012) | 2009–2012 |
| AUDI | A3 (8P1) | 1.9 TDI 105 л.с. (2003-2010) | 2003–2010 |
| AUDI | A3 (8P1) | 2.0 FSI 150 л.с. (2003-2008) | 2003–2008 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.6 101 л.с. (1996-2003) | 1996–2003 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.6 102 л.с. (2000-2003) | 2000–2003 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.8 125 л.с. (1996-2003) | 1996–2003 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.8 T 150 л.с. (1996-2003) | 1996–2003 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.8 T 180 л.с. (1998-2003) | 1998–2003 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.8 T quattro 150 л.с. (1996-2003) | 1996–2003 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.8 T quattro 180 л.с. (1998-2003) | 1998–2003 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.9 TDI 90 л.с. (1996-2001) | 1996–2001 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.9 TDI 110 л.с. (1997-2001) | 1997–2001 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.9 TDI 130 л.с. (2000-2003) | 2000–2003 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.9 TDI 100 л.с. (2000-2003) | 2000–2003 |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.9 TDI quattro 130 л.с. (2000-2003) | 2000–2003 |
| AUDI | A2 (8Z0) | 1.4 75 л.с. (2000-2005) | 2000–2005 |
| AUDI | A2 (8Z0) | 1.4 TDI 75 л.с. (2000-2005) | 2000–2005 |
| AUDI | A2 (8Z0) | 1.4 TDI 90 л.с. (2003-2005) | 2003–2005 |
| AUDI | A2 (8Z0) | 1.6 FSI 110 л.с. (2002-2005) | 2002–2005 |
| AUDI | A3 кабрио (8P7) | 1.2 TFSI 105 л.с. (2010-2013) | 2010–2013 |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 019 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 54.6 мм |
| Кросс-номери | 0 986 494 525, 025 231 3019/A, 025 231 3019/PD, 025 231 3119/PD, 025 231 3119/W, 05P692, 0633 21, 0633 41, 0633.21, 0633.41, 1050103, 107 085, 108 504, 1170002, 13.0460-7117.2, 13.0470-7117.2, 13046071172K-SET-MS, 13046071172K-SET-MSP |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.7 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Caddy, Polo, Roomster, Toledo, Jetta, Fabia, Octavia, A3, New Beetle, Leon, Golf, A2, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 23130 |
| Висота [мм] | 54,7 |
| Датчик зношування | з інтегрованим датчиком зносу |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з поршневим затискачем |
| Матеріал | Low-Metallic |
| Товщина (мм) | 19,5 |
| Гальмівне встановлення | ATE |
| Ширина [мм] | 146 |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240,95 ₴








