
Барабан гальмівний (задній) Dacia Logan/Sandero 04-, Bosch 0 986 477 120
2 189,20 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 477 120
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Барабан гальмівний (задній) Dacia Logan/Sandero 04-, Bosch 0 986 477 120. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 477 120
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 477 120 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 54 л.с. | 2000–2001 |
| 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A...) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.2 (BB0A, CB0A) 60 л.с. | 1999–2001 |
| 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05...) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.2 LPG 58 л.с. | 1998–2009 |
| 1.4 (B/CB0C) 75 л.с. | 1998–2005 |
| 1.4 16V (B/CB0L) 95 л.с. | 1999–2004 |
| 1.4 16V (B/CB0P) 98 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2001–2006 |
| 1.5 dCi (B/CB03) 80 л.с. | 2001–2003 |
| 1.5 dCi (B/CB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (B/CB08) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 (B/CB0D) 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL...) 107 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.9 D (B/CB0E) 64 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D (B/CB0J) 65 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 dTi (B/CB0U) 80 л.с. | 1999–2005 |
| RENAULT — CLIO II фургон (SB0/1/2_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 60 л.с. | 1999–2003 |
| 1.5 dCi 80 л.с. | 2001–2004 |
| 1.5 dCi (SB07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 D (SB0E) 64 л.с. | 1998–н.в. |
| RENAULT — MEGANE I (BA0/1_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 95 л.с. | 1999–2003 |
| 1.4 e (BA0E, BA0V) 75 л.с. | 1996–2003 |
| 1.4 Eco (BA0T) 71 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 16V (BA11, BA04, BA0B, BA1J) 107 л.с. | 1999–2003 |
| 1.6 e (BA0F, BA0S) 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 i (BA0L) 75 л.с. | 1996–1999 |
| 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) 64 л.с. | 1996–2003 |
| 1.9 dCi (BA05, BA1F) 102 л.с. | 2001–2003 |
| 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 90 л.с. | 1996–2003 |
| 1.9 dTi (BA08, BA0N) 98 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 dTi (BA1U) 80 л.с. | 2001–2003 |
| 1.9 TDI 94 л.с. | 1996–2003 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2001 |
| 2.0 i 109 л.с. | 1999–2003 |
| 2.0 i (BA0G) 114 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 LPG 90 л.с. | 1995–1999 |
| RENAULT — MEGANE I Classic (LA0/1_) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (LA0E, LA0V) 75 л.с. | 1996–2003 |
| 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 95 л.с. | 1999–2003 |
| 1.6 87 л.с. | 2000–2000 |
| 1.6 16V (La04, LA11, LA0B, LA1C, LA1J) 107 л.с. | 1999–2003 |
| 1.6 e (LA0F, LA0S) 90 л.с. | 1996–1999 |
| 1.6 i (LA0L) 75 л.с. | 1996–1999 |
| 1.9 D (LA0A, LA0U) 64 л.с. | 1996–2003 |
| 1.9 dCi (LA05) 105 л.с. | 1999–2003 |
| 1.9 dCi (LA05, LA1F) 102 л.с. | 2001–2003 |
| 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 90 л.с. | 1996–2003 |
| 1.9 dTi (LA08, LA0N) 98 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 dTi (LA1U) 80 л.с. | 2001–2003 |
| 1.9 TDI 94 л.с. | 1996–2003 |
| 2.0 115 л.с. | 1998–2001 |
| 2.0 i (LA07, LA0G) 114 л.с. | 1996–2003 |
| 2.0 i (LA0G) 109 л.с. | 1999–2003 |
| 2.0 RT 152 л.с. | 1996–1999 |
| RENAULT — SYMBOL I (LB0/1/2_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.4 (LB17) 98 л.с. | 2000–2009 |
| 1.4 16V 98 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 dCi 65 л.с. | 2002–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 120 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 477 122, 14 7257 10, 150185, 1825253908, 1825253924, 24 0220 3021 1, 329114B, 329114J, 43 20 225 46R, 43 20 262 94R, 43 20 266 17R, 60 01 547 703, 60 01 547 703, 62916, 77 00 428 821, 77 00 818 346, 77 00 827 866, 77 00 839 322, 77 00 839 322 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр барабана | 234 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50 мм |
| Висота | 76 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Sandero, Clio, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Внутрішня висота торм. барабана [мм] | 50 |
| Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 203,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 52 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісного підшипника |
| Зовнішній діаметр гальмівного барабана [мм] | 234 |
| Обсяг. висота торм. барабана [мм] | 76 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 189,20 ₴








