
Фільтр повітряний MB Vito (W639) 3.0CDI OM642 03-, Bosch F 026 400 312
1 792,68 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 312
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB Vito (W639) 3.0CDI OM642 03-, Bosch F 026 400 312.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | VIANO (W639) | CDI 204 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | VIANO (W639) | CDI 3.0 224 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | VITO / MIXTO фургон (W639) | 120 CDI 204 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | VITO / MIXTO фургон (W639) | 122 CDI 224 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | VITO автобус (W639) | 120 CDI 204 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | VITO автобус (W639) | 122 CDI 224 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 312 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 090 25 51, 3065800, 642 090 00 51, A 000 090 25 51, A 642 090 00 51, A1177, AG 147 9, AP1582, C4265, E1203L, EAF689, ELP9393, LX 2037, WA9692, E1203L, ADU172243, 6420900051, C 4265, LX 2037, WA9692, S 3658 A |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 419 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Висота | 43.3 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 43,3 |
| Довжина [мм] | 419 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 227 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 792,68 ₴





