
Фільтр повітряний Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 17-, Bosch F 026 400 669
713,32 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 669
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 17-, Bosch F 026 400 669. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
F 026 400 669
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
F 026 400 669 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — ECLIPSE CROSS (GK_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 163 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 T-Mivec 4WD 163 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 669 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500A672, 1512-4355, 183875, 20-05-538, 20538, A-10413, ADC42266, BFA2683, ELP9621, FA-538S, J1325060, LF-2234, LFAF690, LFAF690, LX 5793, LX 5793, MA-459, MA-459, P797, WG2218098, WG2284772, WG2356583, ADC42266 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 219 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713,32 ₴




