
Фільтр повітряний Toyota Rav 4 II 2.0WTi 94-05, Bosch 1987429163
522,78 ₴
- В наявності
- Код: 1 987 429 163
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Rav 4 II 2.0WTi 94-05, Bosch 1987429163. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
1 987 429 163
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
1 987 429 163 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALPHARD (ATH1_, MNH1_, ANH1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 159 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 4WD 159 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVTi 4WD 150 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 429 163 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 17801 28010, 3033800, A1318, A1476, A25398, ADT32267, AF7991, AG 112 1, ALA1118, AP1425, C3725, CA9359, CTY12075, E751L, ELP3928, J1322078, LX 161 1, PA7610, TA1682, WA1094, WA9426, ADT32267, WH 2059, WA9426, TA-1682, C 3725, 27268, AF1015 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 373 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Alphard |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 373 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 136 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522,78 ₴





