
Колодки гальмівні (передні) Toyota Avalon 05-12/Alphard 03-08/Lexus ES 01-06, Bosch 0 986 495 160
1 753,41 ₴
- В наявності
- Код: 0 986 495 160
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Avalon 05-12/Alphard 03-08/Lexus ES 01-06, Bosch 0 986 495 160. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
0 986 495 160
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
0 986 495 160 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (MCV_, VZV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 213 л.с. | 2001–2006 |
| TOYOTA — ALPHARD (ATH1_, MNH1_, ANH1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 159 л.с. | 2003–2008 |
| 3.0 220 л.с. | 2003–2008 |
| 3.0 4WD 220 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVALON седан (GSX3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 272 л.с. | 2005–2012 |
| 3.5 (GSX30_) 269 л.с. | 2005–2012 |
| TOYOTA — HIACE / COMMUTER IV (TRH2_, KDH2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 VVTi 151 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — VENZA (GGV1_, AGV1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 4WD 272 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 160 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 58.5 мм |
| Кросс-номери | 04465 08030, 04465 28510, 04465 33270, 04465 33350, 04465 65021, 05P1792, 089800, 181690, 181690200, 2298 00, 2385501, 2898 00, 302821, 446528510, 573968J, 574019J, 601807, 601869, 6700, 8D 355 014-441, 8D 35527981, FB412, FB612, FBDB32, G3230B |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 143.5 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Avalon, HiAce, Alphard, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 753,41 ₴




