
Фільтр повітряний Kia Sorento 2.4i/2.5CRDi/3.5i V6 02-11, Bosch 1987429180
379,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1 987 429 180
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Kia Sorento 2.4i/2.5CRDi/3.5i V6 02-11, Bosch 1987429180. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
1 987 429 180
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
1 987 429 180 (BOSCH)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 139 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CRDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.3 V6 4WD 248 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.5 V6 194 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 429 180 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 28113 3E000, 28113 3E500, 28113 3E500, 3031200, A1218, A1519, A35517, ADG02246, AG 143 6, AG 157 5, ALA1603, AP1825, C3033, CA9525, E1204L, ELP9153, J1320314, LX 1955, LX 263 9, LX 2639, PA7453, WA9428, WA9643, KA-1583, C 3033, 28-12 321 0005, S 3312 A |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 298 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 32.5 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 32,5 |
| Довжина [мм] | 298 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 237 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379,17 ₴





